Hakkımızda

YORUM AKADEMİ

Firmamız, temel ilkyardım, ilkyardım güncelleme, ilkyardım eğitici eğitimlerini; konforlu bir ortamda,  konusuna son derece hakim eğitmenler ile titizlikle hazırlanan sunum ve bilgiler ışığında vermek ve adaylara, ilyardım ile ilgili tüm detayları uygulanabilir şekilde öğretmek,  farklı bakış açıları katmak, ayrıca ilkyardım sektöründe sosyal sorumluuk projeleri ile fark yaratmak amacıyla kurulmuştur.

Firmamızda; “Bilgi paylaşıldıkça büyür” prensibi ön plandadır. Hiçbir bilgi katılımcılardan saklanmaz. Sonuçta, insan güvenliği ve sağlığı için mücadele eden ve ter döken emekdaşlarımıza hizmet etmek, onlara yardımcı olmak bizi mutlu edecektir.

Yorum Akademi İlyardım Eğitim Kurumu ünvanıyla hizmet vermekte olan firmamız, halihazırda 29.07.2015 tarih ve 29429 sayılı İlkyardım Yönetmeliği'ne uygun olarak verilmesi gereken temel ilkyardım, ilkyardım güncelleme ve ilkyardım eğitici eğitimlerini de son derece etkili teknik ve konuyla ilgili uygulamalar ile birlikte vermektedir.

İlkyardımcı Belgesi sınav hakkı 2 ile sınırlı olduğu için sınav başarısı oldukça önem arz etmektedir. Türkiye’de firmamızın başlattığı mobil online sınav hazırlık sistemi ile başarı oranı %95 seviyesine çıkmaktadır. Eğitime katılan tüm çalışanlarınıza bu mobil  sistem kullanıma ücretsiz şekilde açılacaktır. Sınav hazırlık sistemimizde katılımcılar teorik sınavlarda çıkan sorular ile kendilerini test etmekte, eğitim videoları ile de uygulama sınavına çalışabilmektedir.

Sosyal Sorumluluk Hedeflerimiz

Firmamız sosyal alanlarda sorumluluk projeleri ile faaliyetini sürdürmektedir. Bunlar;

  1. Evcil Hayvanlar İçin İlkyardım Bilgilendirme Eğitimi
  2. Çalışanlar İçin İlkyardım Bilgilendirme Eğitmi
  3. Gıda Tüketim Noktaları Çalışanları İçin Boğulma ve Tıkanma Bilgilendirme Eğitimi

 

Yorum Akademi
550+

Kursiyer

20+

Eğitimci

300+

Eğitim

500+

Verilen Eğitim

Eğitmenlerimiz

Ad Soyad

Ad Soyad

Görev

Ad Soyad

Ad Soyad

Görev

Ad Soyad

Ad Soyad

Görev

Ad Soyad

Ad Soyad

Görev

Ad Soyad

Ad Soyad

Görev

Ad Soyad

Ad Soyad

Görev

Ad Soyad

Ad Soyad

Görev

Ad Soyad

Ad Soyad

Görev